Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Patarimai

Naujienos

02 Vas

Didžiausia tarptautinė tekstilės paroda „Heimtextil 2018“

vasario 2, 2018 | By | No Comments

2018 m. sausio viduryje apsilankę „Heimtextil“ parodoje Frankfurte, grįžome pilni įspūdžių ir naujų dėjų.
Pilkos ir baltos spalvos vyravimas pagaliau baigiasi. Skandinaviškam interjero stiliui tampa būdingos Europoje populiarios žemės spalvos. 2018 m. spalva tampa „Terracotta“. Ši spalva suteikia įprastam šviesiam interjerui reikalingos šilumos ir jaukumo, skatina eksperimentuoti. Spalvos lemia mūsų nuotaiką ir emocijas, štai kodėl interjeruose joms skiriama tiek daug dėmesio. Naujose tendencijose išryškėja mėlynos ir raudonos atspalvių gama. Mėlyna spalva pakrauna gyvybinės jėgos, suteikia energijos, rausvi atspalviai nuramina. Šių metų interjero naujovėse šias spalvas išvysime ne tik užuolaidų audiniuose, bet ir balduose, sienose ar grindyse. 2018 m. spalva ir ryškiai violetinė. Ji ekstravagantiška ir kūrybinga.
Namų aplinkoje pastebima tai, jog iš interjero dingsta tobulumo siekimas. Nuo gyvenime galiojančių taisyklių norintys pabėgti žmonės stilingą interjerą gali susikurti paprastai – nereikia iš karto pirkti pilnų baldų, užuolaidų komplektų. Ir nors namų interjere pozicijų neužleidžia klasikinis ar retro stilius, tikras aukštumas pasieks „Boho“ pakraipos stilius – kur nieko nereikia derinti tarpusavyje.
2018 metai taps odos ir aksomo metais. Aksomas ypač tinka miegamojo užuolaidoms, lovatiesėms, pagalvėlėms. Vis dar madingi „pasendinti“ gėlių motyvai, dominuoja netaisyklingos geometrinės figūros, „voratinklio“ imitacija, plačios vertikalios ir horizontalios juostos. Dieniniuose užuolaidų audiniuose vyrauja lygūs arba su aksomo puošyba tinkliukai, batistas, „grubus“ tinklas su šiek tiek blizgesio.

Kviečiame užsukti į mūsų užuolaidų salonus Vilniuje ir Alytuje susipažinti su nauja audinių kolekcija. Jūsų laukia salono dizaineriai, kurie suteiks išsamią informaciją.

09 Vas

Didžiausia tarptautinė tekstilės paroda „Heimtextil 2017“

vasario 9, 2017 | By | No Comments

2017m sausio 10-13 dienomis lankėmės „Heimtextil“ parodoje, kuri rengiama jau 45-tąjį kartą. Čia susipažinome su naujausiomis interjero tendencijomis, išsirinkome naujų spalvų ir raštų kolekciją, kuri  keliauja į „Aisvitos“ salonus.

Ir šiais metais interjero dizaineriai semiasi idėjų iš gamtos, juk būtent ji įkvėpė vėl pastebėti žalią spavą – nuo laimo iki smaragdo. Ypač 2017 m bus madinga lapinio kopūsto atspalvis.
Daugiau

15 Spa

Užuolaidų ir karnizų priežiūra

spalio 15, 2015 | By |

Užuolaidos — visavertė ir reikšminga interjero dalis, nenusileidžianti svarbumu grindims ir sienoms, bei filtras tarp namų ir gatvės. Tam, kad užuolaidos ilgai išliktų gražios, reikalinga tinkama priežiūra.

Visi mūsų klientai gauna išsamią informaciją apie užuolaidų priežiūrą, tačiau norime pradžiuginti ir tuos, kurie seka mūsų darbus internetinėje svetainėje. Čia rasite visą informaciją apie tai, kaip reikia teisingai valyti užuolaidas, kad jos kuo ilgiau puoštų Jūsų namus. Daugiau

14 Spa

Audinių savybės ir priežiūra

spalio 14, 2015 | By |

Sunkius ir prabangius užuolaidų audinius reikia skalbti labai kruopščiai ir atsargiai. Užmerkite šaltame vandenyje, įberkite sodos, o kiek vėliau įpilkite šilto vandens su skalbimo milteliais. Po to skalbkite skalbyklėje arba rankomis, tik nevirinkite ir įnirtingai netrinkite. Išskalauti reikia vos drungnu ar net šaltu vandeniu. Negręžkite, nes galite pakenkti audinio kokybei. Daugiau

13 Spa

Geriausiai organizuota tekstilės paroda

spalio 13, 2015 | By |

Prieš kelias savaites grįžome iš tekstilės parodos Lenkijoje. Tai buvo viena iš geriausiai organizuotų parodų 2014 metais. Joje susipažinome ne tik su audiniais, jų derinimu, bet ir su įspūdingu langų apipavidalinimu. Ypač buvome nustebinti sukurtais užuolaidų modeliais, juose atsispindėjo ne tik kruopštus darbas, bet ir didelė fantazija. Daugiau