Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Paroda ,,Heimtextil 2020″

sausio 17, 2020 | By | No Comments

Kaip ir kasmet, lankėmės tarptautinėje tekstilės parodoje ,,Heimtextil“. Ši paroda tarsi magnetas traukia dizainerius iš viso pasaulio, kurie nori būti naujausių tendencijų sūkuryje ir ieško įkvėpimo. Norime pasidalinti su Jumis pačiomis šviežiausiomis naujienomis apie vyraujančias tekstilės madas.

Taigi šiais metais atsisveikiname su barokiniais ,,Damasko“ raštais, provanso stiliumi, su neoklasicizmo stiliaus dryžuotais audiniais. Dominuoja ,,malonumas liečiant “ tai yra įvairių struktūrų aksomas, blizgus atlasas, prabangus šilkas, neužmirštant kutų bei daugybės pagalvėlių. Ir vis tik svarbiausia išlieka – audinio spalva ir deriniai. Spalvų paletės skelbia, jog vėl grįžtame prie tradicinės ,,jaukios‘‘ prabangos.

2020 m. bus madingos romantiškos rūką primenančios spalvos: dūminiai žalsvi, alyviniai, pilki atspalviai. Taip pat brandžios spalvos papildytos neutralių atspalvių – išskiriant melsvai žalią, ochros spalvas, raudoną.

Iš dieninių audinių išlieka populiariausias ,,tinklas“, kuris pasižymi tvirtumu ir funkcionalumu tai pat su grubiu siuvinėjimu bei aplikacijomis.

Nauji metai visada tapatinami su naujais tikslais ir planais – kviečiame mus aplankyti ir padėsime pakeisti Jūsų namų stilių.

Atgal

Submit a Comment