Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Didžiausia tarptautinė tekstilės paroda „Heimtextil 2018“

vasario 2, 2018 | By | No Comments

2018 m. sausio viduryje apsilankę „Heimtextil“ parodoje Frankfurte, grįžome pilni įspūdžių ir naujų dėjų. Pilkos ir baltos spalvos vyravimas pagaliau baigiasi. Skandinaviškam interjero stiliui tampa būdingos Europoje populiarios žemės spalvos. 2018 m. spalva tampa „Terracotta“. Ši spalva suteikia įprastam šviesiam interjerui reikalingos šilumos ir jaukumo, skatina eksperimentuoti. Spalvos lemia mūsų nuotaiką ir emocijas, štai kodėl interjeruose joms skiriama tiek daug dėmesio. Naujose tendencijose išryškėja mėlynos ir raudonos atspalvių gama. Mėlyna spalva pakrauna gyvybinės jėgos, suteikia energijos, rausvi atspalviai nuramina. Šių metų interjero naujovėse šias spalvas išvysime ne tik užuolaidų audiniuose, bet ir balduose, sienose ar grindyse. 2018 m. spalva ir ryškiai violetinė. Ji ekstravagantiška ir kūrybinga.
Namų aplinkoje pastebima tai, jog iš interjero dingsta tobulumo siekimas. Nuo gyvenime galiojančių taisyklių norintys pabėgti žmonės stilingą interjerą gali susikurti paprastai – nereikia iš karto pirkti pilnų baldų, užuolaidų komplektų. Ir nors namų interjere pozicijų neužleidžia klasikinis ar retro stilius, tikras aukštumas pasieks „Boho“ pakraipos stilius – kur nieko nereikia derinti tarpusavyje.
2018 metai taps odos ir aksomo metais. Aksomas ypač tinka miegamojo užuolaidoms, lovatiesėms, pagalvėlėms. Vis dar madingi „pasendinti“ gėlių motyvai, dominuoja netaisyklingos geometrinės figūros, „voratinklio“ imitacija, plačios vertikalios ir horizontalios juostos. Dieniniuose užuolaidų audiniuose vyrauja lygūs arba su aksomo puošyba tinkliukai, batistas, „grubus“ tinklas su šiek tiek blizgesio.

Kviečiame užsukti į mūsų užuolaidų salonus Vilniuje ir Alytuje susipažinti su nauja audinių kolekcija. Jūsų laukia salono dizaineriai, kurie suteiks išsamią informaciją.
Atgal

Submit a Comment