Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Didžiausia tarptautinė tekstilės paroda „Heimtextil 2017“

vasario 9, 2017 | By | No Comments

Sausio 10 -1 3 dienomis lankėmės „Heimtextil“ parodoje, kuri rengiama jau 45-tąjį kartą. Čia susipažinome su naujausiomis interjero tendencijomis, išsirinkome naujų spalvų ir raštų kolekciją, kuri  keliauja į „Aisvitos“ salonus.Ir šiais metais interjero dizaineriai semiasi idėjų iš gamtos, juk būtent ji įkvėpė vėl pastebėti žalią spavą – nuo laimo iki smaragdo. Ypač 2017 m bus madinga lapinio kopūsto atspalvis.
Tiems, kas mėgsta subtilumą ir ne itin  žalią, pakaks šios spalvos aksesuarų. Žalsvi atspalviai ypač gerai dera  su pilka, violetine ar rusva spalva. Sidabriniai atspalviai – klasika, kaip ir minimalizmas, kuris vis dar neužleidžia savo pozicijų niekam kitam. Pamirškime baltą spalvą. Jeigu norisi raminančių spalvų – rinkitės visus pieno, kaulo, porceliano atspalvius. Ir toliau lieka madingi prislopinti melsvi atspalviai, švelni persiko, abrikoso, rausva ir rožinė spalvos. Madingiausi raštai -geometriniai- tai ryški tendencija šių metų interjere, paprastos linijos, trikampiai, šešiakampiai. Dominuoja azijietiški ir afrikietiški raštai, bet jie sumoderninti.

Užsukite į mūsų salonus – gausite ne tik išsamią konsultaciją, bet ir susipažinsite su naujausiomis 2017 metų interjero tendencijomis.

Submit a Comment