Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Didžiausia tarptautinė tekstilės paroda ,,Heimtextil 2019″

sausio 23, 2019 | By | No Comments

Heimtextil – didžiausia pasaulyje audinių ir interjero paroda, kurią aplankėme ir šiais metais sausio pradžioje. Susipažinome su naujausiomis tekstilės produktų tendencijomis ir sprendimais. Parsivežėme gausybę idėjų, bei papildėme audinių asortimentą.

Spartėjantis miesto augimas lemia, kad gyvenamosios erdvės vis mažėja. Prie kintančių aplinkybių prisitaiko audinių dizaineriai bei gamintojai.
Pilka spalva, kaip ir anksčiau, bus pagrindinė interjero spalva, tik šiais metais ji bus kur kas ryškesnė ir intensyvesnė. Taip pat ir detalėse gali dominuoti sodresnės spalvos – dūminė ar smaragdinė žalia.

Šiemet aktualumą įgauna molio bei terakotos tonai. Tačiau metų spalva paskelbta koralinė. Ši spalva interjerui suteikia šilumos, optimizmo bei žaismingos elegancijos. Ypač gražūs deriniai -koralinė spalva su raudonais elementais.

Vis dar išlieka madoje palmių, gėlių ir paukščių raštai, reikėtų nebijoti net rojaus paukščių (flamingų) rašto.                            Klasikos mėgėjams – šiais metais populiarūs vario atspalviai, kurių gausu tekstilėje. Neabejotinai jie rinksis vis dar karaliaujantį „ART Deco“ stilių, kuris klasiką pagyvina drąsiomis formomis. Šiame stiliuje galime aptikti geometrinių piešinių, spindulių, laužytų strėlių.

Kalbant apie audinių sudėtį, dominuoja daugiau natūralūs audiniai, grubesnio audimo. Nebijokime maišyti įvairius raštus bei spalvas, bet tai darykime saikingai ir atsakingai.

Dieninės užuolaidos yra itin iš lengvų audinių. Pamirškime „organzines“ ar nailonines užuolaidas, džiaukimės lengvai krintančiais tinkliniais audiniais.

Pasaulinės interjero detalės nori grąžinti šiuolaikinį žmogų į gamtą, o netikėti interjero sprendimai ir spalvos leis neprarasti modernumo.

Atgal

Submit a Comment