Image Image Image Image Image Image Image Image Image

13 Spa

By

Geriausiai organizuota tekstilės paroda

spalio 13, 2015 | By |

Prieš kelias savaites grįžome iš tekstilės parodos Lenkijoje. Tai buvo viena iš geriausiai organizuotų parodų 2014 metais. Joje susipažinome ne tik su audiniais, jų derinimu, bet ir su įspūdingu langų apipavidalinimu. Ypač buvome nustebinti sukurtais užuolaidų modeliais, juose atsispindėjo ne tik kruopštus darbas, bet ir didelė fantazija.

Audinių spalvos ir jų deriniai – dominuoja „prigesintos“ turkio, violetinė, baklažano, pilka su juodu, indigo, balta, juoda spalvos.
Audinių raštai- labai didelės gėlės, smulkios gėlytės su daugybe spalvų, vis dar populiarūs „PRINT“ stiliaus audiniai. Džiugu, kad vėl sugrįžta lygūs, lengvą faktūrą turintys portjeriniai audiniai.
Labai gausus „POP ART“ stiliaus audinių pasirinkimas, įdomūs modelių sprendimo būdai. Mums, kiek neįprastai atrodė kambarys su „POP ART“ stiliaus užuolaidomis, lovatiese, ant sienų kabantys tos pačios tematikos paveikslais ir net šviestuvais. Jaunimas turėtų jaustis itin smagiai tokiame kambaryje.

Apibendrinant galima pasakyti, kad negražių ir neįdomių audinių nėra – reikia tik mokėti derinti spalvas, parinkti prie interjero derantį modelį ir Jūsų namai nušvis naujomis spalvomis.
Apsilankykite UAB „Aisvita“ užuolaidų salonuose – Vilniuje ir Alytuje, čia rasite visas naujienas, aukštos kokybės audinius, puikiai dirbančius dizainerius ir malonų aptarnavimą.

Esate laukiami ir tariame AČIŪ esamiems ir būsimiems klientams!

Atgal