Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Užuolaidos

Kiekvienas svajoja apie jaukius ir stilingus namus, kuriuose vyrautų estetika ir harmonija. Užuolaidos mums yra būtinos ir tik jos mūsų namus paverčia šiltais ir jaukiais.

Dieninės užuolaidos siuvamos iš lengvų, šviesių, matinių ir skaidrių audinių. Užuolaidos gali būti, trumpos ar ilgos, iki pat grindų, ar net gulėti ant jų. Jeigu miegoti netrukdo pravažiuojantys automobiliai ar gatvės žibintų šviesos, tai dieninių užuolaidų užteks.

Jeigu svarbu, kad naktį būtų tamsu, tai bus reikalingos ir portjerinės užuolaidos, kurios siuvamos iš tamsesnių spalvų ir tankesnių audinių. Tačiau jeigu išsimiegate tik tuomet,  kai kambaryje visiška tamsa, tai teks prie portjerų prisiūti pamušalą iš specialios medžiagos, vadinamos ,,blackout”. Jei naktinės užuolaidosnetraukomos, tada atliks tik estetinę funkciją, įrėmins dienines. Galutinį lango įrėminimo rezultatą lems ir karnizo parinkimas, jo antgaliai,  užuolaidų parišimo laikikliai.

Yra dar ir tarpinės užuolaidos kurios, kabinamos vienos. Šios užuolaidos dažniausiai siuvamos iš tankesnių bet sunkiau permatomų audinių, jie turi būti gana šviesūs, kad langą pridengtų bet praleistu šviesą. Tam ypač tinka tinklinės užuolaidos.

Yra begalė užuolaidų kabinimo būdų. Mūsų svetainėje galite rasti keletą populiariausių pavyzdžių: užuolaidų kabinimo būdai.

Daugiau informacijos apie užuolaidas galite rasti svetainėje: www.uzuolaidos-namams.lt