Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Jau 20 metų užsiimame šiuo verslu, specializuojamės dekoruodami privačius, įstaigų, restoranų, kavinių, klubų, viešbučių bei sodybų interjerus. Mūsų tikslas ne tik gražinti Jūsų aplinką, bet ir suteikti jai jaukumo bei harmonijos. Aukštos kokybės audinių įvairovė ir neribotų idėjų visuma gali Jus nustebinti, tad visas Jūsų vizijas padės gyvendinti mūsų dizaineriai.

Artimai bendradarbiaujame su audinių gamintojais iš Vokietijos, Anglijos, Austrijos, Prancūzijos, Italijos, Turkijos bei kitų šalių. Kasmet dalyvaujame įvairiose audinių parodose ir pristatymuose, stengiamės neatsilikti nuo pasaulinių tendencijų ir savo klientams pasiūlyti naujausius, tik aukščiausios kokybės audinius bei aksesuarus. Didžiuojamės, jog nuolatinių klientų ir partnerių ratas vis auga, o mūsų sukurti darbai Jus džiugina net tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

Mūsų salonuose, Alytuje ir Vilniuje, rasite daugiau nei 300 rūšių dieninių ir naktinių užuolaidų taip pat platų tarpinių užuolaidų asortimentą. Turime gausybę itališkų ir lenkiškų karnizų bei jų priedų, romėniškųjų, austriškųjų užuolaidų, širmų mechanizmų ir įvairių kabinimo mechanizmų sudėtingiems langams. Galime pasiūlyti pagalvėlių, staltiesių, lovatiesių ir kitų namų puošybai skirtų gaminių. Net išskirtinį skonį turintys klientai mūsų salonuose suras patinkančių užuolaidų savo namams.

Lauksime Jūsų apsilankant mūsų užuolaidų salonuose.